KPSS Haberleri

SANAL DERSHANE

SANAL DERSHANE

Dünyada yeni bir eğitim trendi olan sanal eğitim; Ülkemizde giderek yayılıyor. Amerika’da Daha yaygın olan uzaktan eğitim yeni yasalaşan yasa tasarısı ile Türkiye’de yaygınlaşması bekleniyor. Lise eğitiminde açık lise eğitiminin önünün açılması online eğitimin yaygınlaşmasını sağlayacak.

Webte eğitim sitesiyle Online eğitimde bir adım öne geçiyoruz. Öğrencilerimize dershaneyi ayaklarına kadar getiriyoruz. Dershanenin sunduğu ve sunamadığı imkânları öğrencilerimize veriyoruz. webte eğitimde sadece ders anlatımı değil bunun yanında öğrenciye testler soru bankası deneme sınavları, rehberlik hizmeti soru sorma imkânı bilgi yarışmaları vs sunuyoruz. Ayrıca öğrencinin dershaneye giderken yolda harcayacağı zamanı ders çalışmak için ayırarak başarılı olma şansını arttırıyor.

Webte eğitim

Webteegitim.Com KPSS adaylarına önemli bir imkan sunuyor. Artık KPSS'ye hazırlanmak daha kolay  Dershanelere gitme şansı olmayanlar,
Dershane yetmiyor, destek lazım diyenler,
Yol ve yemek parası hesap edenler,
Aynı zamanda çalışıyorum, işe giderken derslere vaktim yok diyenler,
İyi hocalar bulamıyoruz, nerde işin uzmanları diyenler,
, her yaşta, her cinste adaylar, Wep’te eğitim sizler için

İşte Webte eğitimin ayrıcalıkları
.
1-Ders programı ve ders takip sistemi
2-Periyodik deneme sınavları
3-Canlı destek
4-Rehberlik
5-Genel tekrar
1-Ders programı ve ders takip sistemi :
KPSS adayları üye olduktan sonra her aday için sistem ders programı oluşturur. KPSS adaylarının  verilen sürede dersleri izlemeleri istenir.
2-periyodik deneme sınavları:
İlk 4 hafta tarama sınavlarıyla sonraki haftalarda genel denemeler   ve Türkiye genel deneme sınavlarıyla kpss adayları eksik konularını ve diğer KPSS adayları arasında  konum farkını  öğrenir.deneme sınavları sonucunda KPSS adaylarının puanı hesaplanır.KPSS adayına ne yapması gerektiği hakkında sistem bilgi verir.
3-Canlı destek :
KPSS adayları anlamadığı konular ve çözemediği  sorular konusunda öğretmenlere soru sorar. 24 saat içerisinde sorular öğretmenler tarafından cevaplandırılır.
4-Rehberlik :
KPSS adaylarına kpss sınavı ile ilgili güncel bilgiler, sınava nasıl hazırlanmaları gerektiği ve memur alımları hakkında sürekli bilgi verilir. Ayrıca kpss  adayları rehberlik uzmanına merak ettiği konular hakkında bilgi alır.
5-Genel tekrar
Genel takrar dersleri ve testleriyle Kpss adaylarının bilgisi tazelenir ve konunun daha iyi pekiştirilmesi sağlanır. Wepte eğitimle her öğrenci özeldir.

 


Copyright © 2014 webteegitim.com